Stojany na dezinfeci DEZITOL

S rozšířením světové epidemie koronaviru stoupla poptávka nejen po rouškách či respirátorech, ale také po dezinfekčních prostředcích. Aktuálně se hledají hlavně stojany na dezinfekce pro umístění do veřejných prostor.

Udržovat své ruce čisté je totiž základem všeho. Ne všude máme možnost si umýt ruce, v takových případech přichází na řadu účinná dezinfekce. Jak vybrat ten správný dezinfekční prostředek a kam dát stojan na dezinfekci?

Kam dát stojany na dezinfekci?

Dobře umístěné stojany na dezinfekci jsou všude tam, kudy projde větší množství lidí. Zpravidla jde o vchody do prodejen, vstupy do restaurací či haly v hotelech. Stojan na dezinfekci má své místo i na pracovištích a všude tam, kde se vyskytují lidé. Pokud je to možné, může být mobilní stojan nahrazen pevně připevněným dávkovačem dezinfekce. I takovou variantu DEZITOL nabízí.

Proč si vybrat právě stojan na dezinfekci DEZITOL?

Pokud si potřebujete pořídit stojan na dezinfekci, mělo by jít o kvalitní výrobek zároveň doplněný účinným dezinfekčním přípravkem. Přesně to splňuje DEZITOL, kde je ke stojanu navíc 5 litrové balení účinného dezinfekčního gelu, který zničí až 99,9 % virů, bakterií a nežádoucích patogenů. Stojan je navíc vybaven informacemi a dalšími doporučeními, jak se chovat pro maximální hygienu a ochranu zdraví.

Jak vybrat účinnou dezinfekci na ruce?

Jsou dva základní druhy dezinfekcí. Ten první je vhodný k očistě živých tkání, druhý slouží k očistě předmětů a povrchů. Tyto mají vyšší koncentraci účinných látek, jsou proto mnohem účinnější, avšak mnohdy mohou být zdraví nebezpečné. Přípravky na kůži a sliznici likvidují choroboplodné zárodky, jsou proto účinné v současné situaci pandemie.

Při výběru dezinfekce je třeba dbát několika důležitých faktorů:

  • Účel použití a s ním spojená účinnost dezinfekce. Každá totiž účinkuje proti jiným patogenům. Podle tohoto je můžeme rozdělit na baktericidní (proti bakteriím), virucidní (proti virům), fungicidní (proti houbám), tuberkulocidní (proti bakteriím – mycobacterium tuberculosis) a sporicidní (proti rozmnožování hub, bakterií, řas či prvoků).
  • Forma jednotlivých přípravků – existuje totiž široké spektrum, z něhož lze vybírat, např. roztoky, spreje, gely, oleje či třeba tablety. Dezinfekční přípravek DEZITOL je ve formě gelu pro snadné používání pro ošetření rukou a pokožky. 
  • Velikost balení nabízí malé kapesní gely určené k osobnímu použití, ale také velká 5-6 litrová balení, která se pak doplňují do menších nádob umístěných například u vchodu do prodejen do stojanů na dezinfekce. Ty mohou být automatické, bezdotykové nebo v podobě klasického rozprašovače, což je forma vůbec nejčastější. Správně umístěný dávkovač dezinfekce je důležitým předpokladem pro to, že lidé budou přípravek skutečně využívat. 
  • Složení dezinfekčního prostředku udává, nakolik bude látka účinná. Pro dostatečnou ochranu, by měla být koncentrace alkoholu alespoň 60 %.

Přesně tyto náležitosti splňuje dezinfekce DEZITOL, která je dostupná v malém a skladném 100 ml balení i ve velkých 5 litrových nádobách pro doplňování do dávkovače dezinfekce.

Také obyčejné mýdlo patří mezi dezinfekční prostředky, pro zachování hygieny a hlavně ochrany před koronavirem jde o přípravek zcela dostačující. Mytí rukou po každém návratu zvenku výrazně snižuje riziko přenosu nemocí bakteriemi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.