Dezinfekce DEZITOL výhodné balení 5l s dávkovačem

Stávající situace zvýšené míry hygienických návyků k ochraně našeho zdraví vyžaduje účinnou dezinfekci, ideálně s praktickým dávkovačem.

Dávkovače s dezinfekcí a jejich uplatnění

Dávkovač dezinfekce najde uplatnění všude tam, kde není k dispozici mýdlo a tekoucí voda a hrozí přenos bakterií a virů dotykem. Všeobecně řečeno najdeme je skoro všude. Ve zdravotnictví, v supermarketech i prodejnách, v bankovnictví a směnárnách, v autobusové dopravě, ve vlacích, v restauracích, barech, kavárnách, v prostorech veřejných WC, v kancelářích, ba i v domácnostech.

Druhy dávkovačů s dezinfekcí

Na našem trhu existují různé druhy dávkovačů s dezinfekcí. Namátkou se můžeme se setkat s mechanickými dávkovači, s nástěnnými pákovými dávkovači, s lahvemi s dávkovači nebo třeba s bezdotykovými dávkovači s dezinfekcí.

Láhev s dávkovačem dezinfekce

Láhve s dávkovači dezinfekce se využívají především ve zdravotnictví. To znamená v lékárnách, v nemocnicích, v čekárnách ambulancí a také všude tam, kde se pracuje s penězi. Například, v bankách, ve směnárnách, v přepravních kancelářích, u pokladen ale i úseků v supermarketech či v menších prodejnách. Bývají umístěny na stolcích nebo na mobilních stojanech.

Mechanické dávkovače s dezinfekcí

Mechanické a pákové dávkovače s dezinfekcí jsou vyrobené z plastu nebo z kovu a jsou určeny k připevnění na zdech ve veřejných prostorách. Najdeme je třeba v restauracích, v nemocnicích u vstupů do jednotlivých oddělení nebo na veřejných toaletách, kde jsou hygienickým doplňkem po umytí rukou mýdlem.

Bezdotykové dávkovače s dezinfekcí

Bezdotykové dávkovače s dezinfekcí jsou umísťovány na stojanech u vstupu do supermarketů, v nemocničních zařízeních a všude tam, kde se předpokládá velký počet lidí. Jejich předností je dávkování bez použití tlačítek nebo pák.

 

Cestovní plastová lahvička s dezinfekcí by měla být součástí každého z nás. Kdyby jen pro dobrý pocit, že děláme maximum pro ochranu svého zdraví.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.